Прискорення тіля дорівнює 1м/с². На скільки зміниться швидкість цього тіла через 1 с?


Ответы на вопрос

Отвечает Павлик Женя.
На 1м/с.прискорення=(кінцева швидкість-початкоіа швидкість)/час

так як початкова швидкість=0,то виходить,що кінцева швидкість поділити на час дорівнює прискоренню.прибираємо ділення і виходить що швидкість=1*1=1