50 баллов!!!!!!!!!!СРОЧНО! Парашутист до розкриття парашута вільно падає 8 с. Якою буде кінетична

енергія в кінці падіння, якщо маса парашутиста 80 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Ананьева Настя.

Дано t=8 с     m=80 кг      Eк- ?

V=g*t=10*8=80 м/с

Eк=m*V^2/2=80*6400/2=256 кДж

Ответ Ек=256 кДж