Пасажир поїзда , що рухається зі швидкістю 40 км год бачить зустрічний поїзд завдовжки 225 м

протягом 9 с. Яка швидкість зустрічного поїзда?

Ответы на вопрос

Отвечает Равонев Саша.

V1=40 км/год= 11,1 м/с, s=225 м, t=9 с, v2-? v1+v2=s/t. v2=s/t-v1=225/9 -11,1=13,9 м/с.