Чому дорівнює електричний опір мідного провідника довжиною 10 м з площею поперечного перерізу 0.25

мм² ? Питомий опір міді 1.7*10^-8 Ом*м

Ответы на вопрос

Отвечает Земницкая Настя.
Ρ = 1,7*10⁻² Ом*мм²/м

R = ρL/S = 1,7*10⁻²*10/0,25 = 0,68 (Ом)

Ответ: 0,68 Ом