Визначте енергію електричного поля конденсатора ємністю 2000 мкФ, приєднаного до полюсів джерела

струму напругою 100 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимович Даша.
W=c*U^2/2=2000*10^-6*100^2/2=10 Дж