Коло складається з двох послідовно з`єднаних провідників.Опір яких 5 і 10 Ом.Сила струму в колі

0,3А.Знайти напругу на кожному з провідників,загальний опір кола і загальну напругу.

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Степан.
R _{1} =5 Ом
R _{2} =10 Ом
I=0,3 A
U _{1} - ? , U _{2}  - ? , R - ? ,  U - ?

I _{1} = \frac{U _{1} }{R _{1} }  

I _{2} = \frac{U _{2} }{R _{2} }

I _{1} =I _{2} =I

U _{1} =IR _{1}
U _{2} =IR _{2}

R=R _{1} +R _{2}

U= IR

U _{1} =0,3*5=1,5 B

U _{2} =0,3*10=3 B

R=5+10=15 Ом

U=0,3*15=4,5 B