Бөлменнің өлшемі: ұзындығы 4 м; ені 2,5 м; биіктігі 2 м. Егер осы бөлмедегі ауаның тығыздығы 1,3

кг/м^3 болса, онда бөлмені толтырып тұрған ауаның массасы қандай?

Ответы на вопрос

Отвечает Кошара Артём.
M=pv v=aeh a=4м e=2,5м h=2м v=4×2,5×2=20м^3 m=1,3кг/м^3 × 20м^3=26кг