Оптична сила лінз окулярів відповідно дорівнюють 1.25 дптр (діоптрей) . Чому дорівнює фокусна

відстань?от Joipyh

Ответы на вопрос

Отвечает Настя Миронова.
D=1/F
F=1/D
F=  1/1,25дптр=0,8 м.