Автомобіль маса якого 2т рухається по колу зі швидкістю 54км год. знайдіть модуль зміни імпульсу

автомобіля за час проходження однієї чверті кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Рита.
Дано m=2000 кг   Vo=54 км/ч=15 м/с    t=T/4

за четверть периода угол поворота составит 90 градусов

P=√Po²+Po²=Po√2=mVo√2=2000*15*√2=42400 кг*м/с