вага тіла юпітера становить 540 Н. Визначити вагу цього тіла на Землі,якщо для Юпітера q=27Н/кг


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Мтiла=F/g=540H/27Н/кг=20кг

F(вага)=20кг*10=200H