Індуктивність контуру 20 мГн,його треба настроїти на частоту 5 кГц.Якої емности конденсатор треба

взяти?

Ответы на вопрос

Отвечает Ягодкина Анна.
L=20*10^-3 Гн   v=5*10^3 Гц    C=?
===
v=1/(2*π*√(L*C))
C=1/((2*π*v)²*L)=1/((2*3.14*5*10^3)²*20*10^-3)=1/(1.97*10^7)=0.05*10^-6 Ф
===================================