Сталеву ложку масою 40 г нагріли в окропі . яка кількість теплоти пішла на нагрівання ложки , якщо

її температура збільшилася на 20 до 80 °с

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Светлана.
Q сталі= 500 Дж /кг*С
Q=cm(t2-t1)
Q = 500 *0,04*(80-20)=1200Дж