Допоможітьрух матеріальноїточки описується рівняням х(t)=-3+2t+6tв квадраті знаючи що масса

тіладорівнює 2 кг знайти імпульс через 4 секунди після початку відліку часу

Ответы на вопрос

Отвечает Барзенкова Ксения.
P=mv
v=v0+at
v=2+12*4=50
p=50*2=100