Якою є напруга на обмотці електродзвоника, якщо під час протікання через неї заряду 2 Кл електричне

поле виконує роботу 10 Дж? ПЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Стенюшкин Артём.
Q=2 Кл     A=10 Дж    U=?
===
U=A/q=10/2=5 B
======================