Яка сила тяжіння діє на гирю з масою 500 г, яка знаходиться : а) на полюсі Земля; б) на екваторі;

в) на поверхні мімяця? поможіть треба срочно на завтра

Ответы на вопрос

Отвечает Мищук Никита.
500*9,7= 4850 Н
500*9,8=4900 Н
500*9,8/6=817 Н
Притяжения на луне в 6 раз меньше чем на земле (9,8)