Ұзындығы 2,45м матемаикалық маятниктің тербеліс периоды қаншаға тең? (g=9,8м/с2)


Ответы на вопрос

Отвечает Глазунова Лиза.
T=2\pi\sqrt{\frac{l}{g}}\\T=2\pi\sqrt{\frac{2.45m\cdot s^2}{9.8m}}=\pi\ s\approx3.14\ s
Жауап беру: π с