Під час поділу одного ядра урану 235 виділяється близько 200 мев енергії подайте цю енергію в

джоулях

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Анастасия.
1 МэВ=1,6*10^-13 Дж
200 Мэв=200*1,6*10^-13=32*10^-12 Дж