Скільки молекул газу міститься у посудині об'ємом 10 л за нормальних умов.


Ответы на вопрос

Отвечает Gorohova Kristina.
V = 10^-2 м^3   P = 10^5 Па   T = 273 K   N - ?

P V = v  R T,

P V = N R T / Na,

N = P V Na / R T,

N = 10^5 * 10^-2 * 6*10^23 / 8,31 * 273,

N = 0,00264*10^26 молекул
Отвечает Lopatenko Marija.
Дано V=10 л УСЛОВИЯ НОРМАЛЬНЫЕ  Vм=22,4 л   N- ?

N=v*Na=V*Na/Vm=10*6,02*10^23/22,4=2,68*10^23

Ответ N=2.68*10^23