Тіло кинули вертикально вгору зі швидкістю 20м/с через який час воно впаде у точку,звідки його

кинули і на якій максимальній висоті воно побуває?Вважати що g=10м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонов Дмитрий.
Запишем уравнение для скорости v1 = v0 - gt. t = (v1-v0)/g. v1 = 0. t1 = (0 - 20м/с)/ -10 м/c^2 = 2c. Время вверх равно времени вниз, т.к. ускорение постоянно. tобщее = t1*2. tобщее = 4с. Запишем уравнение h= v0t - g(t^2)/2. h = 20м/c * 2c - (10м/c^2 * (2c)^2)/2 = 20м