За допомогою збиральної лінзи із фокусної відстаню 6 см одержують уявне зображення розглядуваної

монети на відстані 18 см від лінзи. На який відстані від лінзи розміщено монету?

Ответы на вопрос

Отвечает Меликов Артур.
F=6 cм, f=18 см. d-? Розвязування. Відстань будемо шукати в см.
Маємо 1/F=1/d-1/f - зображення уявне; 1/d=1/F+1/f; 1/d=(f+F)/(fF); d=fF/(f+F); d=6*18/24= 4,5 см.