Снаряд масою 100 кг, що летить горизонтально з швидкістю 500 м/с попадає у вагон з піском масою

10т. Знайти щвидкість вагона після зіткнення, якщо він рухався з швидкістю 36 км/год назустріч снаряду.

Ответы на вопрос

Отвечает Абилова Жанбота.
M₁=100 кг
v₁=500 м/с
m₂=10 т=10000 кг
v₂=36 км/год=10 м/с

v=?

v=(p₂-p₁) / (m₁+m₂)=(m₂v₂-m₁v₁) / (m₁+m₂)=(10000 кг * 10 м/с) / (100 кг + 10000 кг) = 4,95 м/с.

Вiдповiдь: пiсля зiткнення вагон рухався зi швидкiстю 4,95 м/с.