Кулька має електричний заряд-48 нКл .Визначте кількість надлишкових електронів на цій кульці

.Напишите пожалуйста все решение ,а не только ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Вольхина Арина.
Є така константа е, яка = -1.6 * 10^-19 Кл
Переводим - 48 нКл в Кл = - 48 * 10^-9.
Ділимо - 48 * 10^-9 на -1.6 * 10^-19 = 30 * 10^-10.
В-дь: 30 * 10^-10