допоможіть будь-ласка) Період обертання платформи карусельного верстата 4с. Визначте швидкість

крайніх точок платформи, що віддалені від осі обертання на 2м.

Ответы на вопрос

Отвечает Рассадин Константин.

t=4 с

r=2 м

v=?

 

v=s/t

s=2πr

s=2*3,14*2

s=12,56 м

 

v=12,56/4

v=3,14 м/с