Какая вага вантажу на баржі якщо довжина 5м, ширина 8м після навантаження осіла на 50 см


Ответы на вопрос

Отвечает Кокамбаев Розмат.

m=p*v (p-плотность, v-объём)

v=a*b*h

 v=5м*8м*0,5м=20м^3

m=1000кг\м^3*20м^3=20000кг