Амплітуда змінного струму, увімкнено послідовно з конденсатором ємністю 20мкФ, показує силу струму

0,3А. чому дорівнює напруга на конденсаторі, якщо частота змінного струму 50Гц?

Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.
C=20*10^-6 Ф    Im=0.3 A    v=50 Гц    Um=?
===
qm=C*Um
Um=qm/C
Im=qm*ω=qm*2*π*v
Um=Im/(2*π*v*C)=0.3/(2*3.14*50*20*10^-6)≈47.8 B
===========================================