Який ккд двигуна автомобіля, якщо під дією сили тяги 994 Н він проїхав 9,6 км, витративши 1 л

бензину

Ответы на вопрос

Отвечает Хачикян Коля.
Работа 
A=F*S = 994 * 9600 ≈ 9,54*10⁶ Дж = 9,54 МДж

Масса литра бензина:
m=ρ*V=700*1*10⁻³=0,7 кг
Сжигаем бензин:
Q=q*m = 46*10⁶*0,7=32,2*10⁶ Дж = 32,2 МДж

КПД = A/Q*100% = 9,54*100%/32,2 ≈ 30 %