ФИЗИКА 7 класс Отдаю все балы !!!шлюз для проходження суден 85 м завдовжки і 12 м завширшкияка маса

води знаходиться в ньому якщо її рівень 5 м

Ответы на вопрос

Отвечает Рукосуева Алёна.
V = а*в* h = 85*12*5= 5100 м^3
M = V*ro = 5 100  м^3 * 1 000 кг/ м^3  = 5 100 000 кг