З висоти 80 м без початкової швидкості падає тіло. Знайти шлях за останню секунду


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
H=gt²/2 
t=
√(2H/g)=√160/10=√16=4 c
За три секунды тело пролетит
р=gt₁²/2=10*9/2=45 м
Значит за последн с осталось пролететь телу
80-45=35 м
 Ответ: 35 м