Знайдіть жорстокість пружини , яка під дією 10Н ,видовжилась на 10 см


Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Максим.
F = k*ΔL.
k = F/ΔL.
k =10/0,1 = 100 Н/м.