Яку найменшу силу потрібно прикласти до саней масою 400 кг , щоб перемістити їх по горизонтальній

льодові доріжці? Коефіцієнт - 0,05

Ответы на вопрос

Отвечает Орос Степан.
Fтр = kN, N=P=mg=400*10=4000 Н
Fтр= 4000*0,05=200Н