Конденсатор має електроємність 5 пФ. Який заряд знаходиться на кожній з його обкладок, якщо різниця

потенціалів між ними дорівнює 1000В?

Ответы на вопрос

Отвечает Табуровский Максим.
Q=C*U=5*10^-12*10^3=5*10^-9 Кл