Акумулятор, ЕРС якого 6 В і внутрішній опір 0,1 Ом живить зовнішнє коло опором 10,5 Ом. Яка

кількість теплоти виділиться за 10 хв у всьому колі

Ответы на вопрос

Отвечает Ходжабардиева Улдана.
Количество теплоты Q = U^2 / R + r.    Q = 36 : 10.5 + 0.1 =   3,39  Дж