За допомогою нерухомого блока вантаж масою 40кг рівномірно піднімають на висоту 10м. Яку роботу

виконує робітник, якщо ККД блока 80%? Допоможіть будь-ласка, терміново потрібно.

Ответы на вопрос

Отвечает Крек Полина.

Робота A=m·g·h

A, 80% від затрачеої енергії Е

A=0.8·E

m·g·h=0.8·E

E= m·g·h/0.8

E=40·9.8·10/0.8

E=4900 Дж