Допоможіть будь ласка! 1 При замикані джерела струму опором R1 = 5 Om в колі йде струм I1 = 5 A,

при замикані опором R2 = 2 Om проходить струм I2 = 8 A. Знайти внутрішній опір і Е. Р. С. джерела 2 Визначити потужність нагрівника електричної каструлі, якщо в ній за час 20хв можна нагріти 20л води до температури 100 градусів Цельсія. Початкова температура води t1 = 20 градусів Цельсія К. К. Д електроприладу 70. Питома ємність води 4,2 * 10 в 3 степені Дж/кг. К

Ответы на вопрос

Отвечает Шнек Стас.
20хв=1200с
20л*1=20кг
Δt=100-20=80
ККД=70%=0,7
Q=c*m*Δt=4200*20*80=6720000Дж
Q=A
P=A/t*0,7=6720000/1200*0,7=8000Вт=8кВт