Який кофіцієнт жорсткості пружини, якщо сила 20 H розтягує пружину на 4 см ?СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Камалеев Марат.
Дано: 
F=20Н
х=4 см. 
Найти:
К=?

Решение: 
F=K*х 
К=F/(делим) на х
К=20Н/ (делим) на 4 см = 5 Н/м. 

НАДЕЮСЬ ПРАВИЛЬНО РЕШИЛА! И ПОМОГЛА ТЕБЕ. =З