На скільки відсотків від початкової довжини видовжився латунний дріт радіусом 1,5 мм,коли до нього

підвісили вантаж 30 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Пичуев Давид.
Определим величину механического напряжения: 
                         \sigma = \frac{F}{S} = \frac{m\cdot g}{ \pi \cdot R^2} = \frac{30\cdot 9,8}{3,14\cdot 0,0015^2} =41613588 \  \Pi a
Механическое напряжение распишем через модуль юнга:
                         \sigma = E\cdot \varepsilon
модуль юнга для латуни E=95\cdot 10^9 \ \Pi a 
Найдём относительное удлинение: 
                         \varepsilon= \frac{\sigma}{E} = \frac{41613588}{95\cdot 10^9} =0,000438=0,0438 \ \%