Гідравлічний домкрат піднімає машину вагою 20кН. До малого поршня домкрата прикладають силу 400Н

.Чому дорівнює площа великого поршня ,якщо площа малого - 2см/квадратних?

Ответы на вопрос

Отвечает Эвтарбиев Мага.

 Дано  F2=20000 Н     F1=400 Н    S1=2 см^2     S2- ?
Для гидравлического домкрата  F1/S1 = F2/S2
S2=F2*S1/F1=20 000*2/400=100 см^2