Суміш, яка складаеться з 1 кг води та 200г льоду і має температуру 0 градусив, нагривають до

кипіння за допомогою нагрівника потужністю1 кВт з ККД 40%. Визначте час, необхідний для нагрівання за даних умов. Питома теплота плавлення льоду 330 кДж/кг, питома теплоємність води - 4200/кг*температуру

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Арсений.
На растопление льда нужно 330 кДж/кг * 0,2 кг=66 кДж
полученную воду (1+0,2) =1,2 кг нужно нагреть на 100 градусов
на это потребуется 1,2 *100 *4,2 = 504 кДж
общая 504+66=570 кДж
полезная мощность 0,4 кВт
570*10^3 Дж/ 400Вт = 1425 с = 23 мин 45 сек