З якою частотою коливається тягарець масою 500г на пружині з коефіцієнтом 1800Н/м?


Ответы на вопрос

Отвечает Сергиевич Валерия.
M=500г=0,5кг
k=1800H/м

v-?

v=1/2π*√(k/m)=1/6,28*√(1800/0,5)=9,55 Гц

ответ: v=9,55 Гц