СРООЧНОО!!!!!!! період коливань математичного маятника Т=1,2 с.чому дорівнюватиме період коливань

математичного маятника,якщо його довжину змезменшити у 9 разів

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Семён.

L2=L1/9
T1=2*pi*sqrt(L/g)
T2=2*pi*sqrt(L/9*g)=2*pi*sqrt(L/g)/3
T2=T1/3=1,2/3=0,4 c