Ліфт масою 600 кг піднімають вгору з постійним прискоренням 1,4 м/с2. Яка робота виконується та яка

потужність двигуна, якщо ліфт піднімається на 10 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Горелова Алина.
A= dEкинетическая
dEk = mv^2/2 - mv0^2/2
v0 = 0 
A= mv^2/2
h= v^2/2a
v^2 = 2ah
A = 2ahm/2= a*h*m
A= 1.4 * 600 * 10 = 8400Дж