Деякі любителі фрідайвінгу можуть занурюватися на глибину 100 м. Визначте, який найбільший

гідростатичний тиск діє на пірнальників під час такого занурення.

Ответы на вопрос

Отвечает Плисецкая Леся.
Это будет просто по формуле p = ro * g * h = 1000 * 10 * 100 = 10^6 Па. Миллион Паскалей. Это же мегапаскаль.

Надо же быть такими дураками чтобы нырять так глубоко. Раздавит как медузу, и будет плавать - фууу., гадость.