Яка кількість теплоти виділиться за 10 хв у провіднику опором 20 Ом при силі струму5А?


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.
A=I^2*R*t; A=5^2*20*10*60=300000 Дж= 300 кДж
Ответ: A=300 кДж