До джерела струму , ЕРС 2,2 В , внутрішній опір 0,5 Ом , приєднали елнктричну лампочку з опором

R=8,3 , Яка сила струму в колі ?

Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Валентина.

I = E / (R + r)
I = 2,2 В / ( 8,3 Ом + 0,5 Ом) = 2,2 / 8,8 = 0,25 А