для приготування ванни місткістю 200 л змішали холодну воду при 10 градусах з гарячою при 60

градусах. які об'єми тієї й іншої води треба взяти, щоб температура встановилася 40 градусів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Арина.
ля приготування ванни місткістю 200 л змішали холодну воду при 10 градусах з гарячою при 60 градусах. які об'єми тієї й іншої води треба взяти, щоб температура встановилася 40 градусів?
V=200 л   t1=60   t2=10    t=40     V1 - ?    V2 - ?
ясно что тепло отданное горячей водой равно теплу принятому холодной водой
Q1=Q2
c*m1*(t1-t)=c*m2*(t-t2)
V1*p*(60-40)=V2*p*(40-10)
V1*20=V2*30
(V-V2)*2=V2*3
200*2-2*V2 =3*V2
V2=200/5=40 л
V1=120-40=80 л