Лижник їхав з гори, довжина схилу якої 100мюВизначити час руху і швидкість, яку мав лижник в кінці

схилу, якщо прискорення його руху 2м/с²

Ответы на вопрос

Отвечает Зорин Даниил.
Дано: 
S=100м
а=2 м/с²
t-?
U-?
U=√2aS+U0²
U=√400м²/с²= 20 м/с
t= 20м/с - 0 :2м²/с²=10с
Відповідь:  U=20м/с ; t=10с