Поплавець піднявся на гребнях хвиль 15 разів за 30 с. Яка швидкість хвиль, якщо відстань між їх

гребнями дорівнює 3 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Кильдиярова Юля.
N=15      t=30 c     λ=3 м     u=?
===
u=λ/T    T - период колебаний
T=t/n
u=λ*n/t=3*15/30=1.5 м/с
========================