Цезий толқын ұзындығы 0,589•10-6 м сары монохроматты жарықпен сәулелендірілген. Электронды шығару

жұмысы 1,7•10-19 Дж. Цезийден ұшып шыққан фотоэлектрондардың кинетикалық энергиясы: (h=6,63•10-34 Дж•с, с=3•108 м/с)

Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Маргарита.
Hc/y(толкын узындыгы) = А+Е
Е = hc/y - A 
E = 6,63-10 ^-26 / 0,589 *10-6 -1,7 * 10^-19=33,76*10^-20 - 1,7*10^1- = 320