Будь ласка допоможіть розв'язатизадачу з фізики Мідна куля вагою 26,7 Н плаває y воді занурившись

до половини . Знайти об'єм порожнини всередині кулі

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Илья.
F A = p * g * V ------------------> V = F / p * g 

F - сила Архимеда ( вес ) ( 26,7 H ) 
p - плотность ( для воды 1000 кг / м³ ) 
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг ) 

V = F / p * g = 26,7 / 1000 * 10 = 26,7 / 10000 = 0,00267 м³