Бойова реактивна установка БМ-13("Катюша"),мала довжину направляючих балок 5м.,масу кожного снаряда

42.5кг.і силу реактивної тяги 19,6кН.Знайти швидкість сходу снаряда з направляючої балки

Ответы на вопрос

Отвечает Щепкова Настя.
Работа по перемещению
A = L*F
кинетическая энергия
Ek = mv^2/2
A = Ek
LF = mv^2/2
v = √2LF/m=√(2*5*19600/42.5) = 67.91 м/с ~ 68  м/с